خرید برند آماده مواد غذایی

خرید برند آماده مواد غذایی

خرید برند آماده مواد غذایی
این پست را ارزیابی کنید
ثبت برند چیست ؟ ثبت برند تجاری یا خرید برند آماده مواد غذایی با حمایت از نام هر شخص و یا کمپانی که از طریق حصول اطمینان از حقوق انحصاری برای معرفی کالا و خدمات و یا شناخت آن نام به عنوان برند تجاری آن شرکت سبب میشود کالا را محافظت می کند. خرید برند آماده مواد غذایی مدت زمان این حفاظت مختلف است ولی قابل تمدیدشدن می باشد محافظت برندتجاری خرید برند آماده مواد غذایی از طریق ثبت برند در اداره مربوطه یا خرید برند آماده کالا توسط مراجع قانونی که در اکثر نظام ها اجازه ی متوقف کردن و تخلف در این زمینه را دارند تایید میشود از دیدگاه دیگربرند تجاری با وسعت بخشیدن و دادن سود اقتصادی به صاحبان آ نها در سطح جهانی سرمایه گذاری می کنند و این ابتکار را ترویج میدهند حفاظت نام و علائم تجاری و همچنین مانع تلاش های رقبای غیر منصف مثل متقلبان و سود جویان برای استفاده از برند یا نشان مشخص به منظور مصولات ارائه خدمات نامرغوب و بی کیفیت و یا متفاوت می شوند این نظام آگاهی و امکان سرمایه گذاری جهت تولید خرید و فروش کالا ها و خدمات را در منصفانه ترین شرایط ممکن به مردم می دهد و از این راه تجارت بین المللی را تسهیل می کند. خرید برند آماده مواد غذایی کلیک کنید .
  نحوه ثبت برند یا خرید برند آماده مواد غذایی
برای ثبت علامت تجاری در ایران پس از اینکه علامت خود را با مشاوره یک طراح حرفه ای طراحی کردید و نسبت به مفهوم و اعتبار برند خود و دیدگاه های مناسب برند خود اطمینان حاصل نمودید نوبت به ثبت برند قبل از هرگونه اقدام برای معرفی و در واقع برند سازی در بازار خود می باشد. برای این منظور باید از طریق مشاوران خبره و با صلاحیتی که واجد شرایط لازم بوده و به خوبی قوانین مرتبط با آن را می دانند اقدام به ثبت نام در سایت مالکیت معنوی نموده و مدارک مورد نیاز را تهیه و به صورت الکترونیکی برای این اداره ارسال نمایید. توجه گردد که داشتن اظهارنامه ثبت الزامی است. فراموش نکنید این اظهارنامه را به دقت تنظیم نمایید و از هرگونه اشتباه که بتواند در اینده برند شما تاثیر گذار باشد پرهیز نمایید. این اظهارنامه باید به همراه سایر مدارک مورد نیاز به اداره مالکیت معنوی ارسال شود . برای خرید برند آماده کالا کلیک کنید . برای انجام ثبت برند و علامت تجاری باید فردی به عنوان نماینده شرکت برای موارد نیاز و هماهنگی های لازم معرفی شود. پیشنهاد می کنیم این فرد حتما یکی از وکلای شرکت ویونا باشد. این افراد به توانایی خود اشراف دارند و به خوبی می توانند خواسته های کارشناسان اداره مالکیت معنوی را براورده نموده و برند شما را با بهترین نحو به ثبت برسانند. در هر مرحله اگر برند شرایط لازم را نداشته باشد ممکن است اسناد و مدارک شما عودت داده شود و یا درخواست شما به کل منتفی شود. برای خرید برند آماده مواد غذایی کلیک کنید . از برند مورد نظر خود حتما پرینت های با کیفیت زیاد تهیه نمایید. اداره به تنهایی 10 نمونه از این پرینت ها را از شما در ابعاد مشخص تحویل خواهد گرفت. شما می توانید در هر مرحله وضعیت ثبتی آن را با مراجعه به سایت اداره مالکیت معنوی پیگیری نمایید. پس از اینکه تمامی موارد و مدارک مورد تایید کارشناسان این اداره قرار گرفت به شما برای پرداخت هزینه حق الثبت اطلاع داده می شود که یکی از موارد محاسبه هزینه ثبت برند میباشد. شما باید هزینه را در بانک ملی محل خود شرکت پرداخت نموده و گواهی بانکی مورد نظر را به اداره تحویل نمایید تا پیش نویس اگهی برای شما آماده شود. برند ثبت شده باید ابتدا در یک روزنامه کثیر الانتشار و همچنین روزنامه رسمی به ثبت برسد.
  برای خرید برند آماده مواد غذایی کلیک کنید .
 • مراحل تقاضای ثبت برند در ایران:
 • 1-ارائه طرح منحصر به فرد اولین اقدام قاعدتا داشتن طرحی برای ثبت می باشد. اداره مالکیت معنوی برند را ثبت می کند اما به شما علامت تجاری اماده برای ثبت نمی دهد .برند های قابل ثبت باید حداقل هایی را داشته باشند و از مواردی پرهیز نموده باشند. این موارد به صراحت در قوانین دیده شده و سلیقه ای نیست. مثلا برند باید کاملا قابلیت ایجاد تمایز را داشته باشد، دارای اصالت باشد، بدون استفاده از حروف لاتین، حروف و کلمات تعریفی، کلمات و نشان های خارج عرف و مغایر فرهنگ ایرانی اسلامی باشد.همچنین علامت تجاری نباید کپی، الگو گرفته، با استفاده از نمادهای کشوری و ملی و بین المللی و … باشد و ده ها فاکتور قانونی دیگر که در ثبت برند یا علامت تجاری باید مد نظر باشد. بهتر است قبل از هرگونه اقدامی نظر یکی از کارشناس حقوقی در موسسه حقوقی ویونا طراحی و استعلام کنید. 2-تهیه اظهار نامه ثبت برند اظهارنامه اولین سند و مهم ترین آنها برای تقاضای ثبت برند است. اظهار نامه برگه ای حقوقی است که اطلاعت برند و مالک ان را با تمامی موارد حقوقی مورد نیاز شرح می دهد . این سند حساسیت بالایی دارد و حتما باید با نظر مشاور حقوقی تهیه شود برای خرید برند آماده مواد غذایی کلیک کنید . 3- ثبت نام در سایت اداره مالکیت صنعتی به منظور رفاه حال متقاضیان، شرایطی توسط سازمان فراهم شده تا بتوان قبل از تشکیل پرونده با ثبت اطلاعات، شرایط ثبت برند خود را بررسی کنند. برای این منظور باید متقاضی، نماینده قانونی او و یا وکیل حقوقی او با ورود به سایت اداره مالکیت صنعتی و درقسمت مالکیت معنوی اطاعات متقاضی، حقیقی یا حقوقی بودن ، اظهار نامه و سایر مدارک مورد نیاز دیگر بسته به حقیقی یا حقوقی بودن بارگذاری و تقاضا با دریافت کد رهگیری ارسال شود. 4- بررسی و انجام امور کارشناسی این مرحله را باید کارشناسان اداره مالکیت معنوی انجام دهند وکاری از دست شما تا اتمام این مرحله ساخته نیست. این کارشناسان با انجام استعلام هایی و بررسی شرایط طرح شما و همچنین بررسی موارد قانونی نتیجه درخواست شما را اعلام می کنند. در این مرحله اگر مستندات مشکلی داشته باشد با دادن زمانی به متقاضی درخواست اصلاح می شود. معمولا این زمان یک ماهه است. ولی در شریطی هم ممکن است کلا طرح به دلایلی رد شود که در این حالت دیگر امکان پیگیری موضوع نیست. برای خرید برند آماده مواد غذایی کلیک کنید . 5- تکمیل پرونده اگر درخواست قبول شود باید متقاضی خود و یا وکیلش برای تشکیل پرونده بصورت حضوری در محل اداره حضور پیدا کنند. در این محله اصل مدارک به همراه چند نسخه کپی باید ارائه شود. هزینه ثبت برند پرداخت می شود و برند نهایی می شود. 6- آگهی کردن برند پس از ثبت برند یا علامت تجاری باید با هزینه متقاضی در روزنامه رسمی دادگستری و یک روزنامه کثیرالانتشار اگهی شود تا احیانا اگر مدعی و شاکی وجود دارد مشخص شود. 7 – اخذ گواهینامه ده ساله برند تجاری پس از فرصت یک ماهه از اگهی برند اداره مالکیت معنوی گواهینامه ثبت برند را به مدت 10 سال برای متقاضی و به نام او صادر خواهد کرد برای خرید برند آماده کالا کلیک کنید .
  قیمت خرید برند آماده

  خرید برند آماده

  خرید برند آماده
  این پست را ارزیابی کنید
  هزینه ثبت برند اقلام مختلف چه تفاوتی دارد؟ در زمینه ثبت برند این سوال پیش می آید که هزینه ثبت برند چقدر است؟ آیا هزینه های ثبت برند برای اقلام مختلف تفاوت دارد؟ در این مقاله به پاسخگویی سوالات بالا می پردازیم و شما را از هزینه های ثبت برند آگاه می کنیم.(خرید برند آماده) تفاوت مخارج ثبت برند و خرید برند آماده در اقلام مختلف باید بدانید که هزینه های ثبت برند در اقلام مختلف تفاوتی با یکدیگر ندارد. اگر لوگوی برند خود را به صورت رنگی یا سیاه و سفید انتخاب کنید با هزینه های ثبت متفاوتی روبرو می شوید ولی در مورد نام برند این تفاوت وجود ندارد.(فروش برند) بعضی از برند ها برای به ثبت رسیدن نیازمند اخذ مجوز و تاییدیه از سازمان های مربوط به خود هستند. فعالیت ها ممکن است زیر نظر وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو یا سازمان های دیگر باشند. در این حالت ممکن است در آن اداره هزینه هایی را برای اخذ تاییدیه متحمل شوید. همچنین هزینه ها در حالتی که متقاضی آن شخص حقوقی یا حقیقی باشد تفاوت خواهد داشت. تفاوت دیگر هزینه های برند نیز در تعداد طبقات انتخابی برای آن برند است. در ثبت برند موضوعات فعالیت به طبقات مختلف تقسیم می شود. هر برند ممکن است شامل یک یا چند طبقه باشد. برای محصولات مختلف از یک شرکت نیز امکان ثبت چند برند وجود دارد. این موضوعات در تفاوت هزینه ثبت برند موثر هستند.(فروش برند) شرح هزینه های ثبت برند برای ثبت برند باید به سایت مالکیت معنوی بروید و اظهارنامه مربوط به محصول را ثبت کنید. این کار با هزینه هایی همراه است از جمله ثبت اظهار نامه، هزینه های انتشار روزنامه رسمی، هزینه های حق الثبت برند و هزینه های وکیل که در زیر به آن اشاره شده است.(فروش برند) هزینه اظهارنامه ثبت برند در سایت هزینه متقاضی شخص حقیقی برابر ۲۴۰۰۰۰ ریال هزینه متقاضی شخص حقوقی برابر ۴۸۰۰۰۰ ریال هزینه شخص حقیقی بابت هر طبقه اضافه ۲۰۰۰۰ریال هزینه شخص حقوقی برای هر طبقه اضافه ۴۰۰۰۰ریال مخارج آگهی ثبت برند بابت مرحله اول و دوم روزنامه پس از ارسال اظهارنامه و تایید اطلاعات درباره ی ثبت برند باید آگهی تقاضا را در روزنامه رسمی کشور منتشر کنید. هزینه های این بخش از کار به عهده شماست ولی مراحل آن توسط اداره مالکیت های معنوی انجام می پذیرد.( خرید برند آماده ) هزینه درج و انتشار این روزنامه از۱۵۴۰۰۰ تومان شروع می شود و این هزینه به سیاه و سفید یا الوانی لوگو، تعداد خطوط ، تعداد طبقات مورد تقاضا و کالاها بستگی دارد. پس از پرداخت هزینه های حق الثبت شما باید در مرحله ای دیگر آگهی ثبت برند خود را در روزنامه رسمی کشور منتشر کنید. در این مرحله نیز هزینه شما به رنگی یا سیاه و سفید بودن لوگو و همچنین میزان فضایی که از روزنامه می گیرید بستگی دارد. هزینه ثبت برند در روزنامه از مبلغ ۱۵۴۰۰۰ تومان به بالا است.( خرید برند آماده ) هزینه های حق الثبت برند پس از گذشت زمان یک ماه از انتشار روزنامه در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد، مراحل دیگر ثبت باید به انجام برسد. هزینه حق الثبت نیز به تعداد طبقات و کالا ها و متقاضی حقیقی و حقوقی بستگی دارد(فروش برند) هزینه حق الثبت متقاضی شخص حقیقی برابر ۱۲۰۰۰۰۰ ریال هزینه حق الثبت متقاضی شخص حقوقی برابر ۲۴۰۰۰۰۰ ریال هزینه حق الثبت متقاضی شخص حقیقی برابر ۱۰۰۰۰۰ ریال هزینه حق الثبت متقاضی شخص حقوقی برابر ۲۰۰۰۰۰ ریال
   هزینه های وکیل و برند خارجی و خرید برند آماده
  در صورتی که برای ثبت برند خود از وکیل استفاده کنید هزینه ثبت برند مربوط به استخدام وکیل نیز به هزینه های شما اضافه خواهد شد. البته توصیه می کنیم حتما در این امر مهم از دانش و توانایی وکلای خبره بهره ببرید. زیرا کار شما به بهترین شکل و درکمترین زمان انجام خواهد شد.(فروش برند) هزینه حق التمبر وکیل از مبلغ ۲۰۰۰۰۰ تومان شروع می شود. هزینه های استخدام وکیل به عهده متقاضی اخذ برند است. در صورتی که برندی که قصد ثبت و انحصار آن را دارید خارجی باشد،بهتر است از وکیل خبره استفاده کنید. در این صورت کلیه هزینه هایی که در ثبت برند ایرانی خواهید داشت برای برند خارجی اعمال خواهد شد. با این تفاوت که معادل ارزی هزینه ها باید پرداخت شود. به راحتی امکان دریافت نمایندگی های انحصاری آن ها فراهم است. ( خرید برند آماده ) با این چند نکته طلایی ثبت برند موفقیت خود را تضمین کنید! هدف از ثبت برند این است که فروش کالا و محصولات خود را بیشتر کنید و در بازار به رقابت با دیگران بپردازید. برند نمادی از محصولات شما است و به مشتریان یا خریداران کمک می کند که با دیدن یا شنیدن نام تجاری کالا، اقدام به خرید کالا کنند.(فروش برند) با ثبت برند مشتریان زیادی را پیدا می کنید و این افراد سال های سال حامی شما می مانند. با ثبت برند، مالکیت آن را کسب می کنید و در برابر قانون، دارای حقوقی می شوید. دیگر رقبا قادر به سو استفاده از محصولات یا برند شما نیستند؛ زیرا به راحتی قادر به شکایت از آن ها هستید.( خرید برند آماده) برند، هویت کسب و کار شما است و ممکن است شهرت جهانی را برای شما به ارمغان بیاورد. در ادامه مقاله به بررسی چند نکته طلایی ثبت برند می پردازیم که با دانستن آن ها به راحتی در این مسیر دشوار ، موفقیت خود را تضمین می کنید. ۱.برند کدام محصولات باید ثبت شود؟ اولین نکته طلایی ثبت برند این است که در گذشته ثبت علامت تجاری اجباری نبود، اما برخی از محصولات هستند که باید نام تجاری آن ها ثبت شود در غیر این صورت امکان فروش و فعالیت ندارند. با این حساب ثبت برند برای موارد زیر اجباری است: فروش برند مواد غذایی مانند کنسرو، کمپوت، روغن؛ شکلات و غیره؛ نوشیدنی ها مانند نوشابه و آب گازدار؛ لوازم آرایشی مانند صابون، ادکلن و عطر؛ داروها. از آنجا که این مواد به طور مستقیم با سلامت انسان ها در ارتباط هستند ممکن است خطر آفرین باشند. توجه داشته باشید افرادی که بدون ثبت این نوع از محصولات تولیدی خود اقدام به فروش یا تجارت آن ها می کنند، مجرم هستند و محکوم می شوند.(فروش برند) ۲.تعیین نام برند به سلیقه خودتان جالب است بدانید قادر به انتخاب برند و نام تجاری به سلیقه خودتان هستید. با توجه به فعالیت و کسب و کارتان هر نامی را که مایل باشید با رعایت قوانین مربوطه، قادر به انتخاب آن هستید.(فروش برند) توجه داشته باشید برند باید معرف فعالیت شما باشد و با شنیدن یا دیدن آن، مخاطب به راحتی محصول را شناسایی کند و دچار سو تفاهم نشود. ۳.استعلام برند برای ثبت علامت تجاری، قبل از اقدام به شروع ثبت نام و طی کردن مراحل، باید به سومین نکته طلایی ثبت برند یعنی استعلام ثبت برند توجه داشته باشید! بهتر است ابتدا استعلام بگیرید که عین یا شبیه برند شما در طبقه انتخابی ثبت نشده باشد؛ در غیر این صورت ممکن است با درخواست اظهارنامه ثبت علامت تجاری شما، مخالفت کنند و با مشکل رو به رو شوید. این کار به شما کمک می کند که علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت، در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید.(فروش برند) 4.علائم ممنوعه در نام تجاری چهارمین نکته طلایی ثبت برند این است که علائم زیر را نباید در نام تجاری استفاده کنید؛ زیرا از سوی دولت و قوانین مربوطه ممنوع اعلام شده است: پرچم های دولتی و پرچم کشور، علائم هلال احمر، رنگ و نشان های دولتی؛ کلمات یا عباراتی که در ذهن مردم سو تفاهم ایجاد می کند. یعنی با شنیدن آن ها گویی نام تجاری وابسته با یک ارگان دولتی است؛ علامت های رسمی دولتی مانند سپاه و ارتش؛ علائمی که عفت عمومی را نقض می کند. 5.ثبت برند لاتین برای آنکه برند لاتین خود را ثبت کنید باید کارت بازرگانی داشته باشید. اگر کلمه فارسی باشد اما به صورت لاتین نوشته شود یا اینکه ریشه آن لاتین باشد، برای ثبت آن باید کارت بازرگانی تهیه کنید.(فروش برند) توجه داشته باشید ثبت علامت تجاری نیاز به درخواست دارد که این درخواست در قالب اظهارنامه ثبت علامت در سایت اداره مربوطه موجود است. با مراجعه به این سایت و پرداخت هزینه های گفته شده، به راحتی برند خود را ثبت کرده و سند ده ساله آن را دریافت کنید.(فروش برند)
 • مزایای رستوران و فست فود نسبت به سایر شغل ها:
 • امروزه در كشورهاي پيشرفته و در حال توسعه ، از جمله كشور عزيزمان ايران ، صنعت غذا از لحاظ كيفيت ، تنوع ، طعم و مزه ، نحوه تهيه ، پخت ، بسته بندي و عرضه پيشرفت هاي قابل توجهي را حاصل كرده است ، لذا روزبه روز به طرفداران اين صنعت افزوده مي گردد كه اغلب فكر راه اندازي يك شغل مرتبط با صنعت غذا چه بسا در حجم كوچك و گاها در سطح كلان در منطقه يا شهر خود را در سر مي پرورانند . بدين جهت لازم دانستيم كه جهت ياري عزيزاني كه تمايل به ورود در اين وادي را دارند ، اطلاعات و توضيحاتي در رابطه با خصوصيات شغل رستوران و فست فود كه يكي از شاخه هاي اصلي صنعت غذا محسوب مي شود و همچنين برخي نكات اساسي و بارز در مورد برتري اين نوع فعاليت نسبت به بيشتر شغل ها و فعاليت هاي بازار آزاد كسب را ياد آور شويم تا دوستان عزيز و متقاضيان راه اندازي رستوران بتوانند با انگيزه ، اعتماد و پشتكار بيشتري قدم در اين عرصه گذارند . از آنجايي كه متاسفانه در كشور ايران مدتي است كه در بسياري از شغل ها و فعاليت هاي بازار آزاد كسب ، ركودي عظيم و طولاني به وجود آمده است كه البته بر اساس نظر كارشناسان و صاحبنظران بيشتر آن به دلايل ناشي از ركود اقتصادي كل جهان و تحريم هاي اعمال شده عليه كشورمان مي باشد ، امروزه سرمايه گذاري هاي جديد در بسياري از شغل ها به يك خطر تبديل شده و ثبات و تضميني براي برگشت سرمايه اوليه و درآمدي مكفي در آنها وجود ندارد . لذا وجود بسياري از شغل هاي واسطه اي و دلال گري هاي مرتبط با اكثر كسب و كار هاي بازار آزاد ، خود دليل ديگري بر ركود آنها شده است . تورم و مشكلات اقتصادي حاكم نيز دليلي ديگر بر كاهش قدرت خريد مردم شده كه بسياري از شغل ها و كسب و كار هايي كه نياز اجباري و اصلي معاش مردم در آنها عرضه نمیشوند راتحت الشعاع قرار داده است . لذا با توجه به موارد مذكور و بسياري نكات ديگر ، به تجربه ثابت شده كه صنعت غذا ، خصوصا شاخه رستوران و فست فود كه ارتباط مستقيمي با اقشار جامعه دارد و تامين كننده مستقيم نياز اصلي مردم مي باشد ، آسيب كمتري را نسبت به بقيه شغل هاي بازار آزاد كسب متحمل شده است برند آماده غذایی
   راهنمای انتخاب نام جهت ثبت برند رستوران
  از آنجایی که ثبت برند تجاری کمک شایان توجهی به مطرح شدن ویژگی‌های یک رستوران می‌کند، برای انتخاب نام تجاری، دانستن یک سری از موارد که در جلب اعتماد مشتری موثر است، جزو ضروریات می‌باشد. این معیارها عبارتند از؛ یک) بهره‌مندی از یک نام مبتکرانه و ساده دو) بهره‌مندی از نشان تجاری خلاقانه به همراه لوگوی جذاب سه) بهره‌مندی از تنالیته‌های رنگی در طراحی لوگو و نشان تجاری چهار) بهره‌مندی از کیفیت مطلوب در چگونگی طراحی لوگو پنج) بهره‌مندی از یک نشان تجاری به یاد ماندنی شش) بهره‌مندی از نامی که متناسب با نوع سرویس دهی رستوران باشد قابل ذکر است که معمولا برای برند رستوران‌ها و یا سفره خانه‌های سنتی از نام‌های اصیل ایرانی استفاده می‌شود، نام‌هایی که به نوعی یادآور خاطرات قدیمی باشد. اما برای رستوران‌های فست فود یا مدرن پیشنهاد می‌شود که از نام‌های تک واژه‌ای یا حتی لاتین استفاده شود. همچنین نام برند بایستی به گونه‌ای باشد که انتقال دهنده پیام و مفهوم خدمات عرضه شده باشد. برای دریافت بهتر می‌توان به فهرست میزان استقبال کنندگان از رستوران‌های معروف با برندهای مشهور مراجعه کرد که چگونه با انتخاب یک برند خوشنام سبب جذب میلیون‌ها مشتری در سراسر جهان شده‌اند خرید برند آماده اهداف ثبت برند رستوران یکی از مهمترین اهداف برندسازی، معرفی یک محصول به مردم و نشان دادن تمایز آن با محصول سایر رقبا و شرکت های دیگر در اذهان عمومی است. همانطور که گفته شد، برای ثبت برند رستوران نیاز است که مانند سایر بخش ها، غذایی با کیفیت و جدید را به بهترین شیوه به مشتریان عرضه کنید تا علاوه بر جذب افراد بیشتر، آنها را مشتری دائمی آن برند رستوران کنید. از جمله نکات مهم در هنگام ثبت برند، شامل : 1- تمایز و جذابیت محصول ارائه شده( ایده نو) 2- فرهنگ سازی صحیح و تبلیغات گسترده 3- نوآوری و اعتبار برای صاحب برند 4- ایجاد محیطی برای رشد تجارت 5- جلب اعتماد مردم و ارائه محصول و کالایی با کیفیت (فروش برند)
  برای ثبت اسم رستوران چه نکاتی حائز اهمیت است؟
  به یاد داشته باشید که نام برند رستوران خود را متناسب با نوع غذا، سنتی، فست فود، غذاهای دریایی و غیره انتخاب کنید. به دلیل آنکه نام برند از جمله موارد حائز اهمیتی است که علاوه بر برجسته کردن ویژگی‌های رستوران، می‌تواند در ماندگاری آن در اذهان نقش بسزایی داشته باشد. معمولا برای سفره خانه‌ها و رستوران‌هایی که اغلب غذاهای ایرانی سرو می‌کنند، از نام های قدیمی‌تر در اصطلاح کوچه و بازاری استفاده می‌شود که معمولا دو کلمه را در بر می‌گیرد و به طبع برای رستوران‌های فست فود از واژه‌های بسیار کوتاه استفاده می‌شود. نام برند و میزان محبوبیت آن در میان مشتریان از جمله عوامل مهم در توسعه و تثبیت جایگاه رستوران در بازار اقتصاد داخلی و خارجی خواهد بود. در ادامه به شرح مختصری درباره رعایت نکات مرتبط با ثبت برند اشاره می‌کنیم؛ نکته اول) داشتن جواز کسب از جمله موارد حائز اهمیتی است که پیش از ثبت برند بایستی از آن برخوردار باشید نکته دوم)‌ از آنجایی که جواز کسب از سوی وزارت بهداشت و اتحادیه رستوران‌ها صادر می‌شود، پروانه بهداشت نیز از دیگر موارد ضروری است که بدون آن ثبت برند امکان‌پذیر نیست نکته سوم) پس از انتخاب برند، حتما بایستی از آن استعلام گرفته شود که احیانا برای سایر رستوران‌ها انتخاب نشده باشد. نکته حائز اهمیت آن است که برند مشابه نبایستی برای شغل‌های همسان انتخاب و ثبت شوند. برای نمونه اگر چنانچه نام برند انتخابی برای یک شیرینی فروشی انتخاب شده باشد، ثبت برند مورد نظر برای رستوران شما بلامانع است نکته چهارم) با تایید برند، مالکیت ان به متقاضی ارائه داده می‌شود که حدود ۴۰ روز پروسه کاری آن، به طول می‌انجامد نکته پنجم) پس از ثبت و تایید برند می‌توان آن را بر تابلوی ورودیه رستوران استفاده نمایید نکته ششم) گواهی ثبت نشان تجاری به مدت ده سال معتبر بوده که پس از آن امکان تمدید مجدد آن وجود دارد (فروش برند) مزایای ثبت برند رستوران خود رستوران دارها باید برای اینکه مجاز به فعالیت باشند از سازمان غذا و دارو مجوز دیفات نموده و مرتبا توسط اداره بهداشت بازرسی شوند. اما الزامی به ثبت برند ندارند. در واقع ثبت برند به دلیل مزیت های فراوان ان برای رستوران ها توصیه می شود و قطعا باید به ثبت برسد تا تنها منحصر به خود رستوران باشد. اما به طور اختصار می توان مزیت های ثبت برند برای یک رستوران را به شرح زیر دانست: باعث ایجاد تمایز بین غذاها و خدمات رستوران شما نسبت به سایر رستوران ها خواهد شد به مشتریان شما این امکان را خواهد داد تا در هر شرایط غذا و خدمات شما را شناسایی و اصالت غذای شما را تشخیص دهند. بخصوص اگر خدمات پیک غذا داشته باشید. برند ابزاری است که بواسطه آن می توانید به شهرت و محبوبیت دست پیدا کنید با اجازه استفاده از برند خودتان بر روی غذاهایی که مورد تایید شما هستند و یا چاشنی های غذایی که شما استفاده می کنید باعث خواهید شد تا منبع درامد جدیدی به دست اورده و اعتبار خود را افزایش دهید برای اعطا نمایندگی و یا ثبت شعبه یک اصل مورد نیاز و قطعی است برند اگر به محبوبیت و موفقیت برسد به خودی خود ارزشمند ترین دارایی شما خواهد بود. داشتن برند به شما این انگیزه را خواهد داد تا در راستای بهبود و بالا بردن کیفیت خود به دلیل شهرتی که به دنبال ان هستید و کیفیتی که باید داشته باشید بکوشید. رستوران های مشهور و دارای برند و علامت تجاری موفق بیشتر و بهتر از تسهیلات بانکی و موسسات مالی بهره مند می شوند. دلیل فروش برند چیست ؟ چرا برند آماده پیشنهاد می کنیم؟ فروش خرید برند آماده بیشتر کارآفرینان بعد از اینکه دست به کسب و کاری می زنند، به فکر این می افتند که هر چه زودتر کسب و کار خود را رونق دهند. و در همین سرعت کار به نامی که برای شرکت و کسب و کار خود انتخاب می کنند توجه نمی کنند، در این مطلب برای شما توضیح می دهیم که چرا استفاده از برند آماده را پیشنهاد می کنیم. چرا برند آماده پیشنهاد می کنیم؟ داشتن یک برند خوب برای کسب و کار مهمترین بخش کار و کار آفرینی و موفق شدن فرد می باشد. بهترین راه حل برای داشتن یک کسب و کار موفق استفاده از یک برند آماده و قوی می باشد. برند آماده به برند هایی گفته می شود که ثبت و ساخته شده اند و نیازی نیست که شما برای کسب و کار خود به دنبال برند و نام شرکت بروید و با استفاده از همین برند آماده می توانید کار خود را از همان پایه قوی شروع کنید. برای داشتن یک برند آماده فقط کافی است با خرید آن به دفترخانه های ثبت اسناد بروید و آن را به نام شرکت خود انتقال دهید. امروزه نام برند یا شرکت مهمترین قسمت شغل و کسب و کار شما می باشد. برند آماده از نظر شما را در صرف وقتتان معطل نمی کند و به راحتی آن را خریداری می کنید و نیازی به این ندارید که در ثبت آن وقت صرف کنید. اگر از برند آماده استفاده کنید می توانید سریعتر به نتیجه مطلوب کسب و کار خود برسید. کسانی که به دنبال نام برند بوده اند، و مشکلات این کار را دیده اند می دانند که استفاده از برند آماده بسیار راحتتر از ثبت یک برند جید می باشد. شما برای ثبت برند جدید به مشکلاتی برخورد می کنید: ممکن است اسم برندی که شما انتخاب می کنید شبیه برند شرکت های دیگر باشید و همین امر خودش بسیار زمان بر می باشد. برند آماده داردای یک نام تجاری معتبر می باشد که تمام مراحل کاری آن انجام شده است و حتی ثبت گردیده است و شما به راحتی آن را خریداری می کنید و کسب و کار خود را انجام می دهید. برند اماده مواد غذایی در دنیای امروزه اگر برای کسب و کار خود نام برندی جذاب نداشته باشید موفقیت شما دچار مشکل می شود. این را بدانید که شما برای ثبت یک علامت تجاری و ثبت یک برند و نام باید مراحل قانونی زیادی را طی کنید و راه های زیادی را امتحان کنید تا بتوانید یک برند خوب و نتیجه دار را ثبت کنید، به همین خاطر است که بیشتر افراد برای نام شرکت و کسب و کار خود به جای رفتن این همه مراحل طولانی و شاید بی ثمر از برند آماده استفاده می کنند. بسیاری از مردم وقت این موضوع را ندارند که برای تهیه برند مراحل اداری و قانونی آن را طی کنند، از برند آماده استفاده می کنند و آن را در دفتر خانه های ثبت اسناد به نام خود و کار خود به راحتی ثبت می کنند. استفاده از نان برند آماده یک انتخاب درست و کاملا هوشمندانه می باشد چون تمام مراحل اداری و مالی و کاری آن را فرد دیگری انجام داده است و شما در قبال این کارها مسئولتی ندارید. در برند های آماده نام هایی وجود دارد که حتما به کسب و کار شما نزدیک می باشد پس می توانید بین آنها نامی باری کار خود انتخاب کنید . این را بدانید و مطمئن باشید که خرید و فروش برند آماده کاملا مجاز می باشد و می توانید با خیال راحت از برند آماده استفاده کنید. خرید برند آماده ارزان مزایای خرید برند آماده چیست؟ امروزه استفاده از خرید برند آماده در بیشتر کارآفرینان بهتر جواب داده است. و مطمئنن کسانی که از خرید برند آماده استفاده کردده اند رونق کارشان را زودتر دیده اند. در این مطلب از مزایای خرید برند آماده برای شما گفته ایم. مزایای خرید برند آماده از مزایای خرید برند آماده این است که بهترین راه برای داشتن یک کسیب و کار بهتر می باشد و با خرید برند آماده شما یک قدم از رقیب های خود جلوتر هستید و وقتی که می خواستید صرف ثبت و ساخت برند خود کنید صرف شروع و استارت زدن کار خود می کنید. با خرید برند آماده شما در وقت خود صرفه جویی می کنید و با رفتن به دفتر اسناد رسمی برند آماده خود را ثبت می کنید و به نام خود و شرکت خود می کنید.. این را هم بدانید که خرید برند آماده خیلی خوب است زیرا این برند از قبل نام آشنا بوده و در بازار فعالیت داشته است پس مردم با آن آشنایی داشتند و شما نیازی نیست وقت خود را صرف شناساندنکار خود و کسب و کار خود کنید .داشتن یک برند خوب و آماده از مزایای زیادی برخوردار است، برای کسب و کار مهمترین بخش کار و کار آفرینی و موفق شدن فرد می باشد. برند آماده به برند هایی گفته می شود که ثبت و ساخته شده اند و نیازی نیست که شما برای کسب و کار خود به دنبال برند و نام شرکت بروید و با استفاده از همین برند آماده می توانید کار خود را از همان پایه قوی شروع کنید. برای داشتن یک برند آماده فقط کافی است با خرید آن به دفترخانه های ثبت اسناد بروید و آن را به نام شرکت خود انتقال دهید. امروزه نام برند یا شرکت مهمترین قسمت شغل و کسب و کار شما می باشد. برند آماده از نظر شما را در صرف وقتتان معطل نمی کند و به راحتی آن را خریداری می کنید و نیازی به این ندارید که در ثبت آن وقت صرف کنید. اگر از برند آماده استفاده کنید می توانید سریعتر به نتیجه مطلوب کسب و کار خود برسید. کسانی که به دنبال نام برند بوده اند، و مشکلات این کار را دیده اند می دانند که استفاده از خرید برند آماده بسیار راحتتر از ثبت یک برند جید می باشد. شما برای ثبت برند جدید به مشکلاتی برخورد می کنید: ممکن است اسم برندی که شما انتخاب می کنید شبیه برند شرکت های دیگر باشید و همین امر خودش بسیار زمان بر می باشد. برند آماده داردای یک نام تجاری معتبر می باشد که تمام مراحل کاری آن انجام شده است و حتی ثبت گردیده است و شما به راحتی آن را خریداری می کنید و کسب و کار خود را انجام می دهید. در دنیای امروزه اگر برای کسب و کار خود نام برندی جذاب نداشته باشید موفقیت شما دچار مشکل می شود. این را بدانید که شما برای ثبت یک نام تجاری و ثبت یک برند و نام باید مراحل قانونی زیادی را طی کنید و راه های زیادی را امتحان کنید تا بتوانید یک برند خوب و نتیجه دار را ثبت کنید، به همین خاطر است که بیشتر افراد برای نام شرکت و کسب و کار خود به جای رفتن این همه مراحل طولانی و شاید بی ثمر از برند آماده استفاده می کنند. بسیاری از مردم وقت این موضوع را ندارند که برای تهیه برند مراحل اداری و قانونی آن را طی کنند، از برند آماده استفاده می کنند و آن را در دفتر خانه های ثبت اسناد به نام خود و کار خود به راحتی ثبت می کنند. استفاده از نان برند آماده یک انتخاب درست و کاملا هوشمندانه می باشد چون تمام مراحل اداری و مالی و کاری آن را فرد دیگری انجام داده است و شما در قبال این کارها مسئولتی ندارید. در خرید برند آماده اسامی وجود دارد که حتما به کسب و کار شما نزدیک می باشد پس می توانید بین آنها نامی باری کار خود انتخاب کنید . این را بدانید و مطمئن باشید که خرید و فروش برند آماده کاملا مجاز می باشد و می توانید با خیال راحت از برند آماده استفاده کنید. مراحل خرید برند آماده رفتن به دفترخانه های رسمی گرفتن استعلام برای اینکه متوجه شوند نام این برند آماده به درستی قوانین کارش انجام شده باشد دادن آگهی به روزنامه ها و مجلات برای فروش برند آماده خرید برند آماده مدارکی که برای فروش برند آماده نیاز داریم: تمامی مدارکی که برای ثبت برند انجام شده است تمام مدارک شناسنامه ای و هویتی دو طرف اسناد و مدارک کسب و کار قرادادی که در دفترخانه تنظیم شده است شماره ای که برای ثبت برند انجام شده است برای خرید برند آماده به مراحل زیر توجه داشته باشید انتخاب برندی که مناسب کسب و کار شما باشد استعلام گرفتن نام برندی که می خواهید بخرید ( برای صحت و درستی نام برند) زمانی که می خواهید برند را بخرید حتما باید فروشنده هم در دفترخانه حضور داشته باشد بعد از خرید برند آماده نام و نشانی شما ثبت گردد این را مبداند که خرید برند آماده در ایران کاملا قانونی می باشد، و مراحل تهیه آن بسیار راحت می باشد. شما هم اگر برای کسب و کار خود نیاز به برند آماده دارید می توانید به ما و سایت ما سری بزنید. برای واگذاری و خرید برند آماده باید از کارشناسان این کار کمک بگیرید تا برایتان قیمت گذاری کنند، مطمئن باشید برند هایی که تازه ثبت شده اند قیمت و ارزش آنها کمتر از برند هایی است که نام آشناتر می باشند. پس حواستان باشد که حتما قبل از خرید حتمی و رفتن به دفتر خانه از یک کارشناس برای قیمت برند آماده کمک بگیرید و پرس و جو کنید. در نقل و انتقال برند آماده دو نوع انتقال وجود دارد: نقل و انتقال اجباری: این نوع نقل و انتقال زمانی اتفاق می افتد که صاحب نام برند آماده یا برند تجاری فوت کرده باشد. که ورثه های نام برند می توانند با مدارکی که در دست دارند ادامه ی کار ار به راحتی انجام دهند. نقل و انتقال اختیاری : در نقل و انتقال اختیاری به این صورت می باشد که نام برند به مالک جدید داده می شود، و فقط صاحب نام برند آماده می تواند آن را به صاحب جدید یا همان خریدار انتقال دهد. خرید برند آماده گرانتر هستند خرید برند آماده نسبت به برند هایی که خودتان ثبت می کنید گران تر هستند، زیرا: تمام مراحل ثبت برند انجام شده است و شما یک برند آماده بدون هیچ زحمتی را تحویل می گیرید. یک برندی تحویل می گیرید که از نطر زیبایی و مرغوبیت نام مطمئن می باشد نام برند آماده هم به صورت فارسی و هم انگلیسی ثبت می شود این را درست متوجه شوید و انتقال دهید که برند آماده گران نیست، ارزش آن بیشتر از برندی است که خودتان باید ثبت کنید. و برای داشتن برند آماده کافی است کارت هویتی خود را دردست داشته باشید. و نیازی به مجوز و … ندارید. این را بدانید که استفاده از برند آماده از همه لحاظ بهتر است و بیشتر پیشنهاد می شود، و اگر شما بخواهید برای کسب و کار خود برندی بسازید زمان و هزینه بیشتری نسبت به بند آماده می برد. در ضمن این را هم بدانید که برای ساخت برند باید مهارت کافی این کار را داشته باشید. در ایران برای ساخت برند قوانینی تعبیه شده است که کمی مشکل است و این کار را باید متخصصین انجام دهند. برای داشتن یک نام برند خوب می توانید از برند آماده استفاده کنید. خرید برند آماده
  خرید برند آماده ارزان

  برند اماده مواد غذایی

  برند اماده مواد غذایی
  این پست را ارزیابی کنید
  برند اماده مواد غذایی یا برند فروشی چیست؟
   برند اماده مواد غذایی
  (برند فروشی) یک برند یا نام و علامت تجاری ثبت شده است که تمام مراحل ثبتی آن از صفر تا صد طی شده و در کمترین زمان ممکن آماده فروش می‌باشد. ثبت بزرگ مهیس به عنوان مجموعه‌ای که به صورت تخصصی در زمینه ثبت برند تجاری، ثبت علامت تجاری و لوگو فعالیت می‌کند، مجموعه ای از برندهای فروشی را در طبقات مختلف از جمله برند اماده مواد غذایی ، انواع گوشت، لبنیات، انواع نوشیدنی، محصولات کشاورزی، لوازم خانگی و لوازم .آرایشی، مواد بهداشتی، مواد شوینده، مواد سلولزی،، تبلیغات و امور اداری، حمل و نقل و بسته بندی و … در اختیار دارد چنانچه زمان کافی برای ثبت برند خود نداشته، و قصد خرید برند تجاری یا برند اماده مواد غذایی را دارید متخصصان ما می توانند شما را در نقل و انتقال برند، واگذاری برند یا خرید و فروش برند تجاری ، برند اماده مواد غذایی یاری نمایند. برند اماده مواد غذایی چنانچه زمان کافی برای ثبت برند خود نداشته، و قصد خرید برند اماده مواد غذایی یا فروش برند تجاری ، را دارید مشاوران موسسه ما می توانند شما را در نقل و انتقال برند، واگذاری برند یا برند اماده مواد غذایی تجاری مشاوره نمایند. شما میتوانید براحتی علامت تجاری خود را با سپردن آن به ما در کمترین زمان و با قیمتی مناسب بفروش رسانید. همچنین میتوانید با ثبت چندین نام تجاری علاوه بر در اختیار داشتن چندین برند اماده مواد غذایی برای محصولات متنوع خود علائم تجاری مازاد خود را بفروش رسانده و علاوه بر جبران هزینه های ثبتی، سود خوبی را نیز بدست آورید. نقل و انتقال علامت تجاری ، برند اماده مواد غذایی خیلی راحت و آسان بوده و مدت زمان کوتاهی بطول می انجامد برند سازی به معنای : برندسازی شهری که امروزه مسئولان شهری به آن می‌اندیشند، برگ برنده یک شهر در رقابت‌های اقتصـادی و اجتماعی برای توسعه گردشگری می‌باشد. موضوعی که در این نوع برندسازی باید به آن توجه کرد این است که چگونه فرهنگ، تاریخ، معماری، مناظر و محیط باهم ترکیب شوند تا از طرف اکثریت مردم مورد قبول واقع شود.
   برند شخصی چیست ؟
  برند اماده مواد غذایی برند شخصی برندی است که نشان دهنده‌ی چهره عمومی فرد ‌باشد یعنی باید شخصیت درونی فرد با رفتار اجتماعیش یکی باشد و بتواند یک تصویر عمومی مشخص، قدرتمند و متقاعدکننده داشته باشد. برای داشتن برند شخصی قوی فرد باید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد.
  برند اماده مواد غذایی

  فروش فوری برند تجاری

  فروش فوری برند تجاری
  این پست را ارزیابی کنید
  الو برند با دارا بودن سالها تجربه کاری موفق در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما اقدام به خرید برند مینماید با دارا بودن 15 سال سابقه کاری مفید با دارا بودن برترین کارشناسان حقوقی و ثبتی در زمینه فروش فوری برند تجاری و خرید برند به مشتریان خود خدمت رسانی می نماید و از این رو توانایی انجام تمامی امور ثبتی در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن را دارا میباشد. ثبات در تعرفه های اعلامی برندتجاری : هزینه و مبالغ تعیین شده فروش فوری برند تجاری و یا ملاقات حضوری صورت گرفته و هیچ هزینه اضافه و مازاد خارج از قرارداد از موکلین دریافت نمگردد الو برند تمامی امور ثبتی الخصوص فروش فوری برند تجاری شما را از صفر تا صد به صورت غیرحضوری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد کافیست با ما تماس بگیرید و پس از هماهنگی مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال نمایید. فروش فوری برند تجاری ثبت شده : برای خرید یا فروش فوری برند تجاری کافیست نوع محصول خود را به مشاوران الو برند اعلام نمایید تا بلافاصله برندهای آماده واگذاری برای شما عزیزان
  ارسال شود فروش فوری برند تجاری ، خرید برند
  فروش فوری برند تجاری برند تجاری نباید با قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی مقایرت داشته باشد و همچنین نباید ناقض مبانی شرعی کشور جمهوی اسلامی باشد . اگر هم فروش فوری برند تجاری شما دارای ریشه بیگانه و یا حروف لاتین باشد، بایستی کارت ورود کالا یا کارت بازرگانی ضمیمه شود . پس از تکمیل مدارک مرتبط و دال بر فعالیت و همچنین پرداخت هزینه ، فروش فوری برندشما توسط کارشناس مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد . مادامی که شما شرایط لازمه را داشته باشید، برند شما تایید می شود و آگهی نوبت اول در روزنامه رسمی منتشر می شود . در صورتی که پس از 30 روز هیچ اعتراضی و معترضی به برندتجاری شما وارد نباشد، میتوان برای اخذ سند ده ساله برند تجاری اقدام کرد پس از این شما باید هزینه حق الثبت تعیین شده از سوی اداره مالکیت معنوی را پرداخت نمایید و فروش فوری برند تجاری برای آگهی نوبت دوم در روزنامه منتشر میشود بعد از این مرحله شما می توانید گواهی نامه ده ساله برند تجای خود را دریافت کنید اخذ نمایید نقل و انتقال برند یا واگذاری نام تجاری به صورت جبری یا قهری در صورتی انجام میشود که مالک اصلی برندتجاری ثبت شده فوت کرده باشد. در این حالت وراث می‌توانند با ارائه اصل گواهی ثبت نام تجاری و گواهی انحصار وراثت درخواست واگذاری آن را به متصالح داشته باشد.
  فروش برند لبنیات در تهران

  فروش برند لبنیات

  فروش برند لبنیات
  این پست را ارزیابی کنید
  فروش برند لبنیات در ایران زمانی که وارد زمره برند تجاری در زماینه محصول لبنی میشویم، اولین اقدام بایستی برند خود را طراحی، به ارگان مربوطه اعلام نماییم و در ایران به ثبت رسانیم یا برند آماده از موسسات فروش برند لبنیات تهیه کنیم . اما قبل از ثبت نام تجاری لبنیات در ایران باید اطلاعات جامع ای را در خصوص فروش برند لبنیات به دست آوریم و از کارشناسان این حوزه مشاوره درست کسب کنیم شاید این سوال مطرح شود که لزوم ثبت برند چیست؟ در هر مکانی که نام تجاری لبنیات شما نمایان می شود و یا در تابلوهای شهری نشان داده می شود، همگان محصول یا خدمتی را که از شما دریافت نموده اند، به یاد می آورند. اما نکته دوم که اهمیت بیشتری دارد، تمایز است. چگونه می خواهید خود را از رقبا برتر و محبوب تر نشان دهید ؟ اگر دو شرکت ارایه دهنده محصولات لبنیات باشند، چگونه عملکرد آنها بدون داشتن یک برند خاص، قابل تعریف و ارزیابی است. با ثبت برند، به برند، سازمان یا شرکت خود هویت می بخشید. پس برند به معنای هویت محصول یا کالا یا خدمات شما محسوب میشود . .فروش برند لبنیات در تهران فروش برند لبنیات ، فروش نام تجاری
   از کجا شروع کنیم؟
  در گام اول باید مطمئن باشید که مشابه
  برند
  شما وجود ندارد یا اگر اقدام به خرید یا واگذاری برند از شخص یا شرکتی مینمایید بایستی استعلامات لازم برای قابلیت انتقال داشتن را بگیرید و از فروش نام تجاری آماده اطمینان کسب کند چراکه برند باید یکتا باشد. گاهی اوقات یک برند فقط قالبی تصویری دارد و گاهی تغییر شکل یافته حروف است. برخی اوقات نیز ترکیبی از این دو نوع می باشد. در هر صورت فروش برند لبنیات یا ثبت برند نیازمند آن است که بررسی شود که مشابهی ندارد. ثبت اظهارنامه برند تجاری لبنیات ( فروش برند لبنیات ) ثبت اظهارنامه نام تجاری لبنیات مهم‌ترین قدم در ثبت نام تجاری بوده و باید دقیق و بدون اشتباه آن را در سامانه اداره مالکیمعنوی انجام داد. این کار دارای چندین مرحله بوده که اولین مرحله آن ورود به پورتال اداره علامت ، ثبت‌نام در آن و در نهایت آخرین مرحله پیگیری کردن بعد از ثبت اظهارنامه است.
  فروش برند اماده

  فروش برند اماده

  فروش برند اماده
  این پست را ارزیابی کنید
  فروش برند اماده برند تجاری از 43 طبقه طبق قوانین اداره مالکیت معنوی تشکیل شده است که از طبقات 1 تا 34 مربوط به کالا یا محصول میباشد و از طبقات 35 تا 43 مربوط به خدمات فروش برند اماده میباشد لازم به ذکر است در برندآماده طبقات 35 و 39 موجود میباشد که این طبقات بیانگر بسته بندی کالا ، خرید و فروش ، تبلیغات ، حمل و نقل ، انبارداری کالاها ، اطلاعات آماری ، و … میباشد و الباقی طبقات شامل نوع محصول مورد نظر بوده پس برای تهیه برند اماده حتما دقت داشته باشید طبقات 35 و 39 علائم تجاری درج شده باشد که در تمامی برند آماده های مجموعه هلدینگ الوبرند این موارد رعایت شده است . طبقات علائم تجاری فروش برند اماده به شرح ذیل است ( این طبقات طبق قوانین علائم تجاری میباشد ) خرید برند طبقه۱- مواد شیمیائی مورد استفاده در صنعت، علوم و عکاسی و همچنین در کشاورزی، باغبانی و جنگلبانی، رزین های مصنوعی پردازش نشده، پلاستیک های پردازش نشده، کودهای گیاهی، ترکیبات اطفاءحریق، مواد آبکاری و لحیم کاری، مواد شیمیائی برای نگهداری مواد غذائی، مواد دباغی، چسب های مورد استفاده در صنعت. برند اماده فروش طبقه۲- رنگ ها، روغن جلاها، لاک ها (لاک و الکل ها)، محافظت کننده ها در مقابل زنگ زدگی و جلوگیری کننده ها از فاسد شدن چوب و رنگ کننده ها، مواد شیمیائی تثبیت کننده رنگ، رزین ها یا صمغ های طبیعی خام، فلزات به صورت پودر یا ورق برای نقاشان ، دکوراتورها ، چاپگرها و هنرمندان. برند آماده طبقه۳- ترکیبات سفید کننده و سایر مواد برای استفاده در رخت و لباس شوئی، ترکیبات مخصوص تمیز کردن، براق کردن، رنگ زدائی، لکه گیری و صیقل دادن و سائیدن، صابون ها، عطریات ، روغن های با اسانس، مواد آرایشی و لوسیون های مخصوص مو، دندان شویه ها و خمیر دندان ها. فروش برند اماده طبقه۴- روغن های صنعتی و نفتی و گریس ها، روان کننده ها، گردگیرها، مرطوب کننده ها و ترکیبات مخصوص وصل، سوخت ها (شامل سوخت موتور)، مواد روشنائی و شمع ها و فتیله ها برای روشنائی. برند آماده طبقه۵- مواد داروئی و دامپزشکی، ترکیبات بهداشتی برای (اهداف پزشکی، برای مواد رژیمی و تغذیه ای، برای استفاده در مصارف پزشکی یا دامپزشکی، غذای کودکان، مکمل های رژیمی و تغذیه ای برای انسان و حیوانات، انواع گچ برای مصارف پزشکی، لوازم زخم بندی (پانسمان)، مواد مخصوص پرکردن دندان، موم دندان سازی، ضدعفونی کننده ها، ترکیبات برای نابود سازی حشرات موذی، قارچ کش ها، علف کش ها. برند آماده طبقه۶- فلزات معمولی و آلیاژهای آن ها، مواد ساختمانی فلزی، ساختمان های فلزی قابل حمل و نقل و انتقال، مواد فلزی خطوط راه آهن، کابل ها و سیم های غیر الکتریکی انواع سیم ها از فلزات معمولی، آهن آلات، اقلام کوچک سخت افزار فلزی، انواع لوله و تیوب فلزی (مجراهای فلزی)، گاوصندوق ها، کالاها از فلز معمولی که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، سنگ های معدنی فلزات. برند آماده طبقه۷- ماشین ها و ماشین آلات (ابزار ماشین)، انواع موتورها (به غیر از موتورها برای خودروها و وسایل نقلیه زمینی)، اتصالات مربوط به ماشین آلات و قطعات انتقال نیرو (غیر از موارد مربوطه به خودروهای زمینی)، ابزار کشاورزی (غیر از ابزاری که با دست کار می کنند)، ماشین های جوجه کشی، دستگاههای اتوماتیک فروش که با سکه کار می کنند. طبقه۸- ابزار آلات و وسایل دستی (با کارکرد دستی)، کارد و قاشق و چنگال، اسلحه کمری، تیغ ها. خرید برند آماده طبقه۹- تجهیزات علمی، مسافت یابی، مساحی، الکتریکی، عکاسی، سینمائی، بصری، وزن کردن، اندازه گیری، علامت دادن، بازرسی وچک کردن، نجات ازمرگ، وابزارهای کمک آموزشی، ابزارهای ضبط صوت، انتقال وتکثیرمرتبط، باصداوتصویر، حافظه های مغناطیسی، دیسکهای ضبط، ماشین های فروش خودکار، ماشینهای فروش. برند آماده طبقه۱۰- دستگاه ها و وسایل جراحی، پزشکی، دندان سازی و دامپزشکی، دست و پای مصنوعی، چشم و دندان مصنوعی، اقلام ارتوپدی، مواد مخصوص بخیه زنی. خرید برند طبقه۱۱- دستگاه های مخصوص روشنائی، گرمایشی، مولد بخار، آشپزی (طبخ)، تبرید(سردکننده)، خشک کن، تهویه، تأمین و ذخیره آب و اهداف و مصارف بهداشتی. فروش برند اماده طبقه۱۲- خودروها (وسایط نقلیه)، دستگاه های حمل و نقل زمینی، هوائی یا آبی. برند آماده فروش طبقه۱۳- سلاح های گرم، مهمات و پرتابه ها (موشک، راکت، خمپاره و غیره)، موادمنفجره، مواد و وسایل آتش بازی. برند آماده فروش طبقه۱۴- فلزات گرانبها و آلیاژهای آن ها و کالاهای ساخته شده یا روکش شده از آن ها که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، جواهرات، سنگ های قیمتی، وسایل ساعت سازی و زمان سنجی. برند آماده فروش طبقه۱۵- آلات موسیقی. برند آماده فروش طبقه۱۶- کاغذ، مقوا و کالاهای ساخته شده از آنها که در طبقه های دیگر ذکر نشده اند، کار چاپ شده، لوازم صحافی، عکس، لوازم التحریر، چسب ها برای مصارف تحریری یا خانگی، لوازم نقاشی، قلم موهای نقاشی، ماشین های تحریر، ملزومات دفتری (به استثناء مبلمان)، لوازم آموزشی و تدریسی (به استثناء دستگاه ها)، لوازم پلاستیکی برای بسته بندی (که در سایر طبقات ذکر نشده باشند)، حروف چاپ، کلیشه های چاپ. فروش برند اماده طبقه۱۷- لاستیک، گوتا پرچا (نوعی کائوچو)، صمغ، پنبه نسوز، میکا و کالاهای ساخته شده از این مواد که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، پلاستیک ها به شکل پرس شده و با فشار از قالب عبور داده شده برای استفاده در ساخت سایر کالاها، مواد بسته بندی، در پوش گذاری، انسداد و عایق بندی، لوله های قابل انعطاف غیر فلزی. بیشتر بدانیم حساب داری بیزینس های کوچک
  برندتجاری اداره مالکیت معنوی

  اداره مالکیت معنوی

  اداره مالکیت معنوی
  این پست را ارزیابی کنید
  ثبت برند فارسی در اداره مالکیت معنوی به چه شکل انجام میشود ؟ جهت ثبت برند فارسی نیاز به جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری میباشد در صورتی که برند به نام شرکت باشد بایستی مجوزات مربوطه هم به نام شرکت باشد و اگر برند به صورت حقیقی میباشد مجوزات مربوطه بایستی به نام شخص در اداره مالکیت معنوی قابلیت ثبت را داشته باشد . صدور گواهی ثبت برند تجاری از اداره مالکیت معنوی به منزله صدور یک تصدیق معتبر است که دارای امتیازهای مختلفی برای مالک آن است .زمانی که گواهی ثبت برند فارسی از سوی اداره مالکیت معنوی صادر می شود، در واقع این گواهی یک تصدیق معتبر است که می تواند مزایا و امتیازهایی برای مالک علامت تجاری به عمل آورد.ثبت برند فارسی و در کل شامل تمامی اصناف مختلف و محصولات متفاوت است که این محصولات می توانند در زمینه های مختلف از قبیل تولیدی ، تجارت ، خرید و فروش ، خرید آنلاین و … باشند ، به طور کلی ثبت برند فارسی سبب افزایش اعتبار کالا یا خدمات بوده و حمایت دولت را در پشتیبانی از مالک برند به ارمغان می آورد.هر برندی صاحب یک ارزش مالی است که این ارزش مالی به عوامل زیادی وابسته است .یکی از عواملی که بر ارزش مالی برند تاثیر میگذارد نوع انتخاب نام است که با توجه به واحد تولیدی یا بازرگانی یا فروشگاهی باید متفاوت باشد.از دیگر عواملی که بر ارزش مالی برند موثر است نوع کالا و فارسی یا انگلیسی بودن علامت تجاری است ، به علاوه توجه به مقررات ثبت برند فارسی و ثبت برند لاتین در اداره مالکیت معنوی و همچنین نحوه تبلیغات و بازاریابی برند نیز از جمله دیگر عوامل موثر بر میزان ارزش گذاری برند تجاری است. یکی از زیرمجموعه‌های حقوق مالکیت معنوی، حقوق مالکیت صنعتی است که دربرگیرنده حق استفاده انحصاری از علامت تجاری، اختراعات، طرح‌های صنعتی، نام تجارتی، مبدأ و نشان جغرافیایی کالا و … است. اداره مالکیت معنوی یکی از زیرمجموعه‌های حقوق مالکیت معنوی، حقوق اداره مالکیت معنوی است که دربرگیرنده حق استفاده انحصاری از علامت تجاری، اختراعات، طرح‌های صنعتی، نام تجارتی، مبدأ و نشان جغرافیایی کالا و … است. اولین قانون در زمینه حمایت از اداره مالکیت معنوی قانون ثبت علامات صنعتی و تجاری مصوب ۱۳۰۴ و نظامنامه آن بود. بعدازاین قانون اداره مالکیت معنوی ، قانون ثبت علائم تجاری و اختراعات مصوب ۱۳۱۰ و آئین‌نامه اجرایی مربوطه به تصویب رسید. بعد از گذشت سال‌ها قانون مد منظر بازنگری شد و در قالب قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی، علائم تجارتی و آئین‌نامه اجرائی مربوط تصویب شد که به‌عنوان آخرین قانون در این زمینه لازم‌الاجراست.
  خرید برند آماده غذایی

  خرید برند آماده

  خرید برند آماده
  این پست را ارزیابی کنید
  خرید برند آماده و برند سازی برند شخصی برندی است که نشان دهنده‌ی چهره عمومی فرد ‌باشد یعنی باید شخصیت درونی فرد با رفتار اجتماعی او یکی باشد و بتواند یک تصویر عمومی مشخص، قدرتمند و متقاعدکننده داشته باشد. برای داشتن برند شخصی قوی فرد باید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد. برای قوی نگه‌داشتن برند شخصی ۸ راهکار وجود دارد که عبارتند از: تعاملی مداوم با مشتریان ایده آل پاداش مشارکت فرصت‌های رهبری اطلاعات و هوشیاری برند و شرکت در میان مصرف‌کننده‌ها ارتباط با بهترین‌های بازار اعتبار بیشتر به رسمیت شناختن و پرستیژ ارزش درک عالی چرا باید اقدام به خرید برند آماده نمود؟ بسیاری از متقاضیان ثبت علائم تجاری به علت تعدد اظهارنامه های اخطار شده نیاز به خرید برند آماده دارند چرا که بدون داشتن برند ثبت شده یا خریداری شده نمیتوان امور تولید را انجام داد ، مبنی بر این اولین اقدام برای تولید یا خدمات هر نوع محصول ثبت یا خرید برند میباشد ثبت برند به علت آنکه نیاز به زمان حداقل 3 تا 4 ماه داشته و علاوه بران نیاز به اخذ مجوز مرتبط با کالا داشته و مهمتر از همه نامی که توسط متقاضی برند انتخاب میگردد بایستی جز اسامی باشد که در آن طبقه نه تنها ثبت نشده باشد بلکه هیچ گونه تشابه واج آرایی با اسامی دیگری که در آن طبقه ثبت شده اند نداشته باشد لذا حتی برای ثبت برند هم بایستی از کارشناسان مربوطه مشاوره اخذ گردد که امورثبتی شما متقاضیان ثبت یا خرید برند با مشکل مواجه نگردد چرا که در صورت بروز هرگونه مشکل تولید شما متوقف میگردد پس در صورتی که نیاز به ثبت یا خرید برند آماده داشتید ابتدا از کارشناسان متخصص مشاوره بگیرید برای خرید برند آماده شخصی باید پشتکار و تلاش زیادی داشت و نمی‌توان در یک مدت کوتاه یک برند شخصی قدرتمند ساخت بلکه این فرایند نیاز به زمان دارد. معیارهایی که برای ایجاد یک برند شخصی تاثیرگذار وجود دارد عبارتند از: اصالت: برند شخصی باید بر مبنای شخصیت حقیقی فرد ساخته شود یعنی باید بازتابی از رفتار، ارزش‌ها و چشم‌اندازهای او باشد و آنچه که هست و در آن تخصص دارد را نشان دهد. سازگاری: باید همیشه رفتاری متعادل داشته باشید یعنی باید ثبات رفتاری داشته باشید تا دیگران بتوانند همیشه به شما تکیه و روی شما حساب کنند. به عنوان مثال: همبرگرهای رستوران‌های مک دونالد همیشه یک کیفیت ثابت دارند. تخصص: بهتر است برای ساخت برند شخصی تاثیرگذار بر تخصص خود متمرکز باشید و بر مهارت منحصر به فرد خود تأکید کنید. در این صورت برند شخصی شما منحصر به فرد و متفاوت خواهد بود. اقتدار: وقتی به این حد از تاثیرگذاری برسید که شما را در زمینه‌ای خاص با استعداد و بسیار با تجربه بدانند و به‌ عنوان یک رهبر اثر بخش در آن زمینه شناخته شوید. این حالت نشان‌دهنده‌ی این است که برند شخصی شما موفق است. تمایز: باید به شیوه‌های خاصی این موضوع را نشان دهید که با رقبای خود تفاوت دارید، بنابراین بهتر است بطور واضح تعریفش کنید تا مخاطبان متوجه تمایز برند شخصی شما بشوند. دیده شدن: برند شما باید آنقدر در معرض دید مخاطب قرار بگیرد و پیوسته تکرار شود تا در ذهن مخاطب جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. صحبت از تکرار و نمایش طولانی مدت است. پا فشاری: برای اینکه برند شخصی شما به یک برند قدرتمند تبدیل شود نیازمند زمان است، بنابراین نباید زود نا امید شوید. برای رشد نیاز به صبر و اعتماد به نفس دارید. به عنوان مثال: خرید برند آماده بسیاری از برندهایی که امروزه بزرگ و قدرتمند هستند مانند “تایگر وودز” و “اپرا وینفری” پس از سال‌ها کار سخت، از خود گذشتگی، جسارت، برنامه‌ریزی، صبر و پا فشاری به آنچه که امروز هستند رسیده‌اند. حسن نیت: بهتر است که مخاطبان از شما برداشت مثبتی داشته باشند در اینصورت برند فردی شما نتایج بهتری در پی خواهد داشت و به مدت بیشتری در ذهن مخاطب می‌ماند. عملکرد: پس از اینکه برند شما برای مخاطبان شناخته شد حال عملکرد شما مهم‌ترین عامل موفقیت برند خواهد بود. اگر عملکرد خوبی نداشته باشید و بهبود مستمر را مدنظر قرار ندهید، برندینگ شخصی به فرآیندی ساختگی تبدیل خواهد شد. معیارهای مهم در قیمت گذاری خرید برند آماده اولین و مهمترین فاکتور برای هر برند چه برند شناخته شده و چه برندی که فعالیتی نداشته و فقط ثبت شده میزان و تعداد طبقات ثبت شده است چرا که فرض کنید شما یک برندی را خریداری مینمایید که فقط برای یک طبقه یا چند کالا ثبت شده فرض کنید چنین برندی که خریداری شده فقط جهت برنج و چای میباشد قطعا برای این برند ، طبقات و کالاهای دیگر توسط اشخاص یا شرکت های دیگری به ثبت رسیده است در چنین مواردی علاوه برسو استفاده تبلیغاتی هم برای کالاهای شما و هم برای کالاهای دیگری که توسط اشخاص دیگر ثبت شده است میشود و هم تخریب محصول برند خریداری شده چرا که فرض کنید با یک نام دو یا چند شرکت مختلف محصول تولید مینمایند که سبب شده اگر یکی از تولیدکنندگان محصول بی کیفیت تولید نماید مصرف کننده با این تصور که تمام این محصولات به علت آنکه با این نام تجاری در بازار پخش گردیده اند دچار سردرگمی خواهد شد و در نهایت از خریدن آن خرید برند آماده شده صرف نظر خواهد نمود ، مبنی بر این زمانی که برای خرید برند اقدام مینمایید در مرحله اول تعداد طبقات و محصولات را در نظر بگیرید و اقدام به خرید برند آماده نمایید که کاملتر و جامع تر است لازم به ذکر است برندهایی که در لیست فروش مجموعه هلدینگ مهیس الوبرند میباشد تماما دارای سبد کالایی کامل و جامع میباشد که همین موضوع سبب شده خرید برند در مجموعه بدون واسطه الو برند برای شما عزیزان بدون هیچ گونه سردرگمی اقدام به خرید برند نمایید خرید برند آماده

  فروش فوری برند تجاری

  فروش فوری برند تجاری
  این پست را ارزیابی کنید
  فروش فوری برند تجاری از طریق مجموعه ثبت مهیس با دارا بودن سالها تجربه کاری موفق در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما اقدام به خرید برند مینماید فروش فوری برند تجاری با دارا بودن 15 سال سابقه کاری مفید با دارا بودن برترین کارشناسان حقوقی و ثبتی در زمینه فروش فوری برند و خرید برند به مشتریان خود خدمت رسانی می نماید و از این رو توانایی انجام تمامی امور ثبتی در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن را دارا میباشد. ثبات در تعرفه های اعلامی برندتجاری : فروش فوری برند تجاری هزینه و مبالغ تعیین شده فروش فوری برند تجاری و یا ملاقات حضوری صورت گرفته و هیچ هزینه اضافه و مازاد خارج از قرارداد از موکلین دریافت نمگردد الو برند تمامی امور ثبتی الخصوص فروش فوری برند تجاری شما را از صفر تا صد به صورت غیرحضوری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد کافیست با ما تماس بگیرید و پس از هماهنگی مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال نمایید. فروش فوری برند تجاری ثبت شده : برای خرید یا فروش فوری برند کافیست نوع محصول خود را به مشاوران الو برند اعلام نمایید تا بلافاصله برندهای آماده واگذاری برای شما عزیزان ارسال شود فروش فوری برند تجاری ، خرید برند فروش فوری برند تجاری در ایران برند تجاری نباید با قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی مقایرت داشته باشد و همچنین نباید ناقض مبانی شرعی کشور جمهوی اسلامی باشد . اگر هم فروش فوری برند تجاری شما دارای ریشه بیگانه و یا حروف لاتین باشد، بایستی کارت ورود کالا یا کارت بازرگانی ضمیمه شود . پس از تکمیل مدارک مرتبط و دال بر فعالیت و همچنین پرداخت هزینه ، فروش فوری برندشما توسط کارشناس مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد . مادامی که شما شرایط لازمه را داشته باشید، برند شما تایید می شود و آگهی نوبت اول در روزنامه رسمی منتشر می شود . در صورتی که پس از 30 روز هیچ اعتراضی و معترضی به برندتجاری شما وارد نباشد، میتوان برای اخذ سند ده ساله برند تجاری اقدام کرد پس از این شما باید هزینه حق الثبت تعیین شده از سوی اداره مالکیت معنوی را پرداخت نمایید و برند برای آگهی نوبت دوم در روزنامه منتشر میشود بعد از این مرحله شما می توانید گواهی نامه ده ساله برند تجای خود را دریافت کنید اخذ نمایید نقل و انتقال برند یا واگذاری نام تجاری به صورت جبری یا قهری در صورتی انجام میشود که مالک اصلی برندتجاری ثبت شده فوت کرده باشد. در این حالت وراث می‌توانند با ارائه اصل گواهی ثبت نام تجاری و گواهی انحصار وراثت درخواست واگذاری آن را به متصالح داشته باشد. فروش فوری برند تجاری در تهران بت برند تجاری ، نشانه‌ جغرافیایی، ثبت اختراع ، نام تجاری، طرح‌ها و اشکال و مدل‌های صنعتی و نمونه‌های اشیاء مصرفی و دیگر بیانگر مالکیت معنوی که در سازمان اداره ثبت قابلیت ثبت را دارند از دیگر وظایف اداره ثبت اجرای معاهدات و کنوانسون‌های مرتبط با موضوع مندرج در بند فوق که دولت جمهوری اسلامی ایران آنها را پذیرفته و به آن ملحق شده و یا خواهد شد. ابتدایی ترین قانون در زمينه حمايت از مالكيت معنوی ((قانون ثبت علامت تجاری مصوب 1304 و نظامنامه آن )) بود، بدنبال آن “قانون ثبت برند تجاری و اختراعات مصوب 1310 و آئین نامه اجرایی مرتبط به تصويب رسيد و بالاخره با تصويب قوانین و مقررات اخیر که با همكاري همه دستگاهها ی مرتبط بالاخص مجلس محترم شوراي اسلامي و قوه قضائيه به تصويب رسيده است مقررات مربوط به مالكيت معنویدر اداره ثبت برند توسعه كمي و كيفي يافته و علاوه بر پيش بيني ثبت و حمايت از مقولات جديد مالكيت معنوی استانداردهاي بين المللي مربوط آن رعايت گرديده است. نشانی اداره ثبت در تهران : اداره ثبت برند یا همان اداره مالکیت معنوی در حال حاضر فقط در تهران میباشد برای امور ثبتی برند تجاری بایستی از استان تهران اقدامات لازم انجام شود که این اداره ثبت برند در استان تهران ، خیابان فیاض بخش -ضلع شمال شرقی پارک شهر ، ساختمان شماره 3 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اداره مالکیت معنوی میباشد اداره ثبت برند ، فروش برند ثبت برند خود را به کدام موسسه بسپارید بهتره همه ی شما عزیزان در انتخاب وکیل خود ممکن است مردد باشید که چه موسسه ای یا کدام وکیل میتواند بهتر امور ثبتی شما را به ثمر رساند . با در نظر گرفتن این عوامل برترین موسسه یا وکیل ثبتی را انتخاب نمایید . . در کمترین زمان ثبت برند نتیجه مثبت دهد : ثبت برند مانند هر کار اداری دیگر نیاز به زمان دارد ولی نحوه زمان بندی و مشاوره صحیح بایستی در نظر گرفته شود ممکن است شما از مشاورین دیگر از موسسات تلفنا مطلع شده باشید که طی 30 روز کل امور ثبتی شما را انجام دهند در صورتی که چنین چیزی اصلا وجود خارجی ندارد ثبت برند بعد از ثبت اظهارنامه و تایید شدن از سوی اداره مالکیت معنوی نیاز به سپری شدن سی روزه بعد از چاپ روزنامه رسمی آگهی نوبت اول دارد که شخصی نسبت به برند معترض نباشد مبنی بر این حداقل طی دوماه نیاز به ثبت برند است و ثبت در دو ماه مستلزم این است که وکیل شما پی در پی پیگر ثبت برند باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به ثمر رسد . با هزینه ای مناسب و ارزان برند تهیه نمایید . تمامی افراد برای انجام هر پروژه ای به دنبال آن هستند که هم کیفیت کار بالا باشد و هم از نظر هزینه ای با مناسب ترین هزینه انجام شود و یکی از ویژگی های ثبت برند میتوان به این اشاره نمود که برندهایی بسیار مشهور و در عین حال مدرن و به روز با مناسب ترین قیمت برای شما طراحی شود. برندی تضمینی تمام افراد میخواهند در قبال قراردادی که با طرف مقابل دارند یک تضمین برای انجام شدن و به ثمر رساندن آن امور به آنها این اطمینان داده شود که بعد از سپری شدن زمان نتیجه کار مثبت شود ، حال در ثبت برند با وجود اخطارهایی که از سوی اداره مالکیت معنوی صدور میشود باید در نظر گرفت که مشاور ثبتی شما حرفه ای عمل کند تا زمان شما سوخت نشود و بعد از سپری شدن زمان مقرر شده ثبت برند شما با خطار مواجه نشود . این یک تضمین است که اطمینان صاحبان شرکت ها را به خود جلب می کند الو برند تنها موسسه مورد اطمینان در تهران که برند شما را در کمترین زمان با مناسبترین هزینه و اطمینان به ثبت رساندن نهایی آماده خدمت رسانی 24 ساعته میباشد . .

  سایت فروش برند آماده

  سایت فروش برند آماده
  این پست را ارزیابی کنید
  سایت فروش برند آماده سایت فروش برند آماده طبقه 4: موم عسل طبقه 29: لوبیا،کنسروشده، کنسرو خیار شیرین، کنسرو قلیه ماهی، لواشک خرما، شکلات خرما، خشکبار، سالاد الویه، روغن حیوانی، کنسرو ذرت، رب، پیراشکی سوسیس، کنسرو مایه ماکارونی، کنسرو شوریجات، کنسرو مایه فسنجان، کنسرو زیتون پرورده، کنسرو زیتون شور، کنسرو بامیه شور، کنسرو لازانیا، کنسرو باقالاقاتوق، کنسرو کشک بادمجان، کنسرو میرزا قاسمی، کنسرو باقالا، کنسرو عدسی، کنسرو اسفناج پخته، کنسرو مایه قیمه، فیله، کنسرو لوبیا سبز، کنسرو عدس و نخود، کنسرو خورشت قیمه، کنسرو خورشت قورمه سبزی، کنسرو خوراک بادمجان، کنسرو مخلوط سبزیجات، کنسرو لوبیا باقارچ، کنسرو نخود سبز فرنگی، کنسرو لوبیا چیتی، فیله مرغ، کنسرو قارچ شور، کنسرو مایه پاستا، کنسرو لوبیا چیتی در سس گوجه فرنگی، کنسرو سس ماکارونی با سویا و قارچ، کنسرو پیاز سرخ شده، کنسرو نخود، کنسرو خورشت سبزی با سویا، سوسیس کوکتل، روغن سبوس برنج، کنسومه گوشت گوسفند، کنسانتره سوپ، کنسرو ماهی و غذای دریایی، سیب زمینی کنسرو شده، روغن ارده کنجد، کنسرو فلفل، کنسرو سبزیجات، رب گوجه فرنگی، روغن کنجد، سوسیس، چیپس سیب زمینی، تخم مرغ، روغن های خوراکی، خرما، روغن ذرت، خیارشور، کنسرو میوه جات، ماهی کنسروشده (تن ماهی)، فیله ماهی، مربا، روغن زیتون برای مواد خوراکی، آجیل، گوشت کنسرو شده، پوره سیب زمینی طبقه 30: سس مایونز، آبنبات میوه ای، ادویه فرآوری شده، چای سبز، قند شکسته، قند حبه، قند کله سالم، قند خرد شده، برنجک، پولکی ( آبنبات )، نان برنجی، سس سالاد، ادویه آویشن، آبنبات چوبی، سس ماست، سس فرانسوی، برنج نیمه آماده، شکلات با رویه آجیل، غلات فرآوری شده، آرد غلات، قند از شکر، کلوچه خرمایی، شکر قهوه ای، سس گوجه فرنگی، چای، قند، سس سویا، انواع سس(چاشنی)، کیک برنجی، برنج، ادویه و چاشنی، شکر، سس کچاب، عسل، فلفل(چاشنی وادویه)، میوزلی(مخلوط غلات و خشکبار و شیر برای صبحانه)، سس گوشت طبقه 31: دانه-مغز میوه، سبزیجات تازه، کنجد، حبوبات طبقه 39: بسته بندی کالاها، توزیع مشخصات مربوط به سایت فروش برند آماده شماره اظهارنامه 139950140001043645 تاریخ ثبت اظهارنامه 1399/04/24 شماره ثبت 373509 دسته بندی محصولات غذایی طبقات بین المللی 4,29,30,31,39 بیشتر بدانیم سایت فروش برند آماده سایت فروش برند آماده در ایران کاملا قانونی می باشد و بسیار آسان است و طی یک هفته این کار قابل انجام می باشد. برای فروش برند در سایت فروش برند آماده خود، می توانید آن را به ما سپرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت عالی به فروش رسد . قیمت برند در سایت فروش برند آماده چقدر است؟ جهت فروش برند نیاز به قیمت گذاری برند توسط کارشناس الخصوص در مورد برندهایی در سایت فروش برند آماده که سابقه مصرف و حضور در بازار را دارند. برندهایی که تازه ثبت شده اند و برای خرید و فروش برند آنها اقدام می گردد بیشتر با توجه به تعداد طبقات و کالاها و همچنین نوع کلمه و یا طراحی آن ارزش گذاری می گردند. واگذاری برند تجاری یا برند به صورت جبری (غیر ارادی) انجام میشود یا به صورت نقل و انتقال علامت تجاری یا برند به صورت قراردادی (اختیاری) فروش برندتجاری در سایت فروش برند آماده به صورت جبری یا قهری در شرایطی اتفاق می‌افتد که مالک اصلی برندتجاری در سایت فروش برند آماده ثبت شده فوت کرده باشد. در این حالت وراث می‌توانند با ارائه اصل گواهی ثبت علامت و گواهی انحصار وراثت درخواست نقل و انتقل برند و فروش برند تجاری اماده را به مالک جدید داشته باشد. منظور از نقل و انتقال علامت تجاری و برند در سایت فروش برند آماده به صورت قراردادی یا اختیاری این است که امتیاز علامت تجاری به مالک جدید منتقل می‌شود. در این وضعیت مالک فعلی برنداماده تجاری می‌تواند به دلیل عدم فعالیت و یا هر دلیل دیگری امتیاز علامت تجاری خود را برای همیشه و یا مدت مشخصی به شخضی دیگر منتقل کند. این نقل و انتقال زمانی معتبر می‌باشد که اجازه‌نامه مربوط به آن در ایران به ثبت رسیده باشد. مالک جدید نیز بعد از طی مراحل مربوط به انتقال آرم تجاری می‌تواند از منافع آن برخوردار گردد. نکات زیر باید در انتقال قانونی علائم تجاری در اظهارنامه ذکر شود : شماره ثبت علامت تجاری در ایران. نام و آدرس و تابعیت مالک جدیدبرند . نام و نشانی نماینده قانونی مالک در ایران. فروش علامت تجاری برای صاحب علامت این امکان وجود دارد که در صورتی که مایل به واگذاری کامل برندتجاری خود نباشد بتواند بخشی از علامت و یا طبقات آن را به فرد دیگری واگذار نماید. در انتقال جزئی، علامت تجاری برای بعضی از خدمات مشخص شده انتقال می‌یابد یا برندتجاری در سایت فروش برند آماده برای استفاده در یک طبقه یا منطقه خاصی منتقل می‌شود. به طور مثال مالک علامت مشخص می‌کند که از بخشی از علامت تجاری او فقط برای خدمات صادرات استفاده شود و یا حق استفاده از برند را در شهر یا منطقه‌ای خاص به شخص دیگری اعطا کند. بنابراین در این صورت باید در قسمت ثبت تقاضای الکترونیک نقل و انتقال علامت تجاری برای نقل و انتقال جزئی اقدام نمود و سایر مراحل مانند نقل و انتقال قراردادی برند می‌باشد.